RAW doplňky stravy

Vynikající novinka! Opět rozšiřujeme nabídku našich rostlinných proteinů s jedinečným složením. Organic rostlinný protein je certifikovaný USDA Organic a Non-GMO Project Verified. Tento doplněk stravy je odlišný od ostatní řady proteinů Garden of Life. Organic rostlinný protein je jedinečně vytvořený tak, aby měl vynikající chuť a jemnou a krémovou strukturu a je ideální pro každého, kdo hledá čistý doplněk proteinů, které jsou bez alergenů, jakými je lepek, obiloviny, mléko a sója.
Nejlepší 100% rostlinný protein na hubnutí . Obsahuje vše potřebné, tak aby jste nemuseli přemýšlet, jaké další spalovače tuku zakoupit ve zvlášť přípravcích. Navíc je vše 100% rostlinného původu a v kvalitě RAW - tepelně nezpracované. Jednoznačně nejzdravější a nejlepší volba pro úpravu váhy.
RAW Fit je certifikovaný BIO výrobek na rostlinné bázi s vysokým obsahem bílkovin.  Je ve formě prášku a má jemnou, lehce nasládlou chuť, která se skvěle mísí s vašim oblíbeným jídlem nebo nápojem. Tento produkt se při výrobě tepelně nezpracovává, a díky tomu si zachovává veškeré účinné látky a vitamíny potřebné pro vaše tělo. Složky obsažené ve výrobku napomáhají ke spalování tuku, udržování zdravé hladiny cukru v krvi, ke zvýšení energie, hubnutí a díky tomu docílíte, že budete vypadat skvěle. Více u jednotlivých produktů.

RAW Protein - nyní můžete získat výživnou sílu ze živých semen a zrn s RAW Protein od společnosti Garden of Life – Certifikovaný BIO RAW proteinový prášek vhodný i pro vegany. Díky 13ti druhům klíčků je RAW protein vynikajícím zdrojem kompletních bílkovin. Jedna dávka RAW Proteinu poskytuje 33% (17g) denní hodnoty bílkovin pro vaše tělo. Navíc obsahuje všechny nezbytné aminokyseliny, probiotika, vitamíny a enzymy.

RAW Meal od společnosti Garden of Life je produkt, který slouží jako náhrada jídla, případně svačina, jímž uspokojíte váš hlad pocitem plnosti, a navíc vám dodá potřebnou energii. To vše při poskytování bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, které byste našli ve zdravé syrové stravě. RAW Meal zajišťuje dobře vyváženou výživu a zdravé syrové jídlo v jedné lahodné porci. Obsahuje 26 superpotravin z organických syrových semen, klíčků a listové zeleniny.

RAW meal přirozeně uspokojuje hlad a zvyšuje energii, což je skvělé pro ty, kteří chtějí řídit svou stravu a hledají výhodnou alternativu k předem balené, nebo nezdravé fast food stravě, která dominuje při dnešním životním stylu.

RAW Perfect Food

Získat energii ze slunce můžete díky produktům Perfect Food RAW se silou 34 složek bohatých na živiny, RAW BIO pěstované listové zeleniny, zeleninových šťáv a klíčků, které dodají energii potřebnou na celý den. Zelené šťávy obsažené v Perfect Food RAW jsou pěstovány ekologicky a sklízené v době kdy obsahují nejvyšší nutriční hodnotu. Jsou okamžitě odšťavněny  a suší se při nízkých teplotách. Výsledný prášek z těchto šťáv obsažený v Perfect Food RAW s obsaženým chlorofylem a stopovými prvky dodávají energii a jsou nezbytné pro zdravé fungování celého těla.

Perfect Food RAW obsahuje mnoho BIO klíčků. Při klíčení se odemyká potenciál živin v osivu a to je skvělý způsob, jak zvýšit stravitelnost semen, ořechů a luštěnin při zachování jejich živin v syrovém stavu. Nakonec Perfect Food RAW obsahuje řadu živých probiotik a enzymů. Enzymy jsou přítomny ve všech syrových potravinách a zlepšují schopnost těla trávit a vstřebávat živiny. Probiotika jsou zas klíčem k optimální funkci našeho trávicího systému.

Perfect Food RAW Alkalizer & Detoxifier je ideální přírodní RAW doplněk stravy pro podporu rovnováhy vašeho těla. Zapříčiňuje zdravé vylučování toxinů z těla a podporuje udržování ideálního pH.

Přináší více chlorofylu v každé porci: Veškeré potraviny jsou pěstovány našim certifikovaným ekologickým zemědělstvím v rodinných farmách v USA. Obiloviny sklízíme před vytvářením pupenů (aby se předešlo vytvoření lepku), a následně ihned odšťavňujeme. Šťávy se poté při nízké teplotě suší až do formy prášku. Konečným výsledkem je vysoce koncentrovaný bio prášek, v němž jsou zachovány všechny vitamíny a živiny včetně chlorofylu.

Perfect Food RAW Energizer je prášek nabitý energií s přírodním chlorofylem, beta karotenem, vitaminy B, minerálními látkami, bílkovinami a aminokyselinami z RAW potravin jako jsou zelené travní šťávy z mladých obilovin, tmavě zelené šťávy ze špenátu, kapusty a petržele, klíčků, které jsou bohaté na obsah bílkovin, a ovoce jako jsou borůvky, jahody, maliny a indické plody alma, které mají výborné antioxidační účinky. Veškeré tyto potraviny jsou pěstovány na ekologických farmách v USA.

Vitamíny s nejvyšším obsahem účinných látek a v přírodní RAW kvalitě