Bio sirupy

Bio sirupy Dr. Hlaváč jsou vyrobeny výhradně z bioproduktů, pěstovaných dle zásad ekologického zemědělství. Při výrobě sirupy neprochází varem, aby se v nich zachovalo co nejvíce vitamínů a jejich nutriční hodnota byla co nejvyšší. Je samozřejmostí, že sirupy neobsahují žádná zahušťovadla, konzervační látky, barviva ani aromata.

Do sirupů se zásadně nepřidává žádný cukr a dokonce ani fruktóza, obsahují proto pouze přirozeně se vyskytující cukry. Sladkost je dodávána vyjímečným způsobem, a to přidáním šetrně odpařené šťávy z vyzrálých hroznů. Sirupy jsou plněny do kvalitních a designově zajímavých lahviček, které lze po vypotřebování obsahu zrecyklovat tím, že je možné je použít znovu a naplnit do nich cokoliv vytvořeného podle vašich domácích receptů. Na obalech těchto sirupů jsou uvedeny veškeré informace o tom, co přesně každý sirup obsahuje, v jakém množství nebo koncentraci.

Delikatesní sirupy Dr. Hlaváč jsou ideálním doplňkem pro zdravý životní styl. Některé sirupy lze využít ke zdravějšímu slazení a dochucování pokrmů, jiné zase jako preventivní přírodní medicínu pro podporu zdraví. Sirupy Dr. Hlaváč jsou nabízeny ve variantách Bio Sirup Agáve, Bio Sirup Rakytník, Bio Sirup Konopí, Bio Sirup Zázvor.

Filtrovat výsledky